İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ

Değişim Yapmak İstediğiniz Ürünün Bedenini Not Olarak Bir Kağıda Yazıp Ürünün İçine Koyup  Kargo Ücretini Ödeyip Ürün Değişim Adresi: (  Enna Giyim -Sürat kargo MÜŞTERİ NO: 1217270638   Dua Tepe Mah. Kurtuluş Cad. No: 36 Şişli - İstanbul )

 

 

İADE İŞLEMLERİ

Outlet,İndirimli Ürünlerde ve Şallarda Değişim ve İade Yapılmaz.

 

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

İade talebinizle ilgili Enna Boutique Müşteri Hizmetleri'ne bilgi verdikten sonra ürününüzü, Sürat Kargo ile (  Enna Giyim -MÜŞTERİ NO: 1217270638   Dua Tepe Mah. Kurtuluş Cad. No: 36 Şişli - İstanbul )  geri gönderebilirsiniz.Göndereceğiniz iadelerde kargo bedeli ne kadar olursa o bedel iadenizden düşülecektir. Ve ayrıca Kapıda Ödeme ile Aldıysanız Kapıda Ödeme Masrafı iadenizden düşülecektir.

 

İade edeceğiniz ürünü orijinal faturasıyla eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde  (  Enna Giyim -MÜŞTERİ NO:1217270638   Dua Tepe Mah. Kurtuluş Cad. No: 36 Şişli - İstanbul ) iade adresine göndermelisiniz. Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamamaktadır.

 

İade işleminizi başlatabilmemiz için Whatsapp ile 0530 480 3662 numaralı telefona Yazınız Enna Boutique Müşteri Hizmetleri'ne Whatsapp,dan yazarak yada info@ennagiyim.com  adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Ürün iade adresi: Sürat Kargo (  Enna Giyim -MÜŞTERİ NO: 1217270638   Dua Tepe Mah. Kurtuluş Cad. No: 36 Şişli - İstanbul  ) Kargo Görevlisine Bu Bilgileri Vererek Gönderilmelidir.

 

Ürün para iadesi iki şekilde yapılmaktadır

1- Gönderdiğiniz ürün tutarında üyeliğinize tanımlanan HEDİYE ÇEKİ ile yeni bir sipariş verebilirsiniz.

 

2- Gönderdiğiniz ürün tutarının para iadesi için ise 24 haneli Iban numaranızı Whatsapp ile 0530 480 3662 yadainfo@ennagiyim.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

 

Satın aldığım ürünü kaç gün içerisinde iade etmem gerekiyor?

Ürününüzü teslim aldığınız andan itibaren 7 gün içerisinde iade prosedürünü takip ederek iade edebilirsiniz.


İade edilemeyen ürünler nelerdir?

Hijyenik nedenlerden dolayı küpe, iç çamaşırı, çorap, mayo gibi ürünlerin iadeleri yapılmamaktadır.
Giyim ürünleri kullanılmış ve tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir.
Dış ortamda giyilmiş, üst yüzeyi kullanımdan dolayı kırışmış, tadilat görmüş ve kutusuz ayakkabıların iade işlemi yapılmamaktadır.
Üründe ve ürün ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.


İade edeceğim ürünü hangi adrese göndereceğim?

Ürün iade adresi: ( Enna Giyim -Sürat kargo MÜŞTERİ NO:  1217270638  Dua Tepe Mah. Kurtuluş Cad. No: 36 Şişli - İstanbul ) Enna Giyim - Ali ÇETİNKAYAİade edeceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Hayır, Sürat Kargo ile göndereceğiniz ürünleri Karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz iadelerde kargo bedeli ne kadar olursa o bedel iadenizden düşülecektir.Ve ayrıca Kapıda Ödeme ile Aldıysanız Kapıda Ödeme Masrafı iadenizden düşülecektir.

İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman gerçekleşecek?

İade ettiğiniz ürünün önce iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işlemi onaylanan siparişlerin, para iadesi yapıldığına dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilecektir ve ürün bedelini Kargo Masrafları Düşülerek hesap numaranıza iade edilecektir. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca para iadesi info@ennagiyim.com  adresine gönderdiğiniz 24 haneli Iban numarasına gönderilir. Her ayın 5'i ve 20'sinde ise iade işlemeleri gerçekleşmektedir.


Satın aldığım ürün kusurlu ise nasıl iade edebilirim?

Enna Boutique sizi mağdur etmemek adına tüm ürünler kalite kontrolünden geçirilmektedir. Yine de böyle bir durumla karşılaşırsanız iade prosedürünü takip etmeniz gerekmektedir.


Siparişim iptal edildikten ne kadar süre sonra para iade işlemi gerçekleşir?

Aynı Gün Sipariş iptal talebinize istinaden, para iadesi yapıldığına dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilir ve ürün bedeli hesabınıza iade edilir.Bir Ertesi Gün Sonra İptal Ederseniz Masraflar Kesilip ürün bedeli hesabınıza iade edilir.  İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca para iadesi info@ennagiyim.com  adresine gönderdiğiniz 24 haneli Iban numarasına gönderilir.

Sepet0
EN LOGO.jpg

© 2019, Enna Boutique. Powered by Ansın

  • Facebook
  • Instagram